AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

Wolontariat na BNP Paribas Dwa Brzegi — nabór zgłoszeń

Jeśli chcesz zdobyć doświadczenie przy współtworzeniu jednego z najciekawszych festiwali filmowych w Polsce, a przy tym poznać ciekawych ludzi, rozwinąć swoje umiejętności i przeżyć wakacyjną przygodę — zapraszamy Cię na BNP Paribas Dwa Brzegi do Kazimierza Dolnego. Ogłaszamy nabór na festiwalowy wolontariat.

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?
• Zapoznaj się z Regulaminem wolontariatu, a następnie wypełnij Formularz Zgłoszeniowy.
• W Formularzu podaj link do materiału wideo (maks. 3 minuty / YouTube) z prezentacją kandydata/ki. W prezentacji opowiedz o sobie — kim jesteś, czym się zajmujesz, dlaczego chcesz być wolontariuszem/ką na Festiwalu. Podaj informacje dotyczące szkoły, studiów, pracy, doświadczenia zawodowego, umiejętności, zainteresowań.
• Przyjmujemy tylko zgłoszenia osób pełnoletnich i dysponujących czasem przez cały okres trwania Festiwalu i od dnia go poprzedzającego (tj. w terminie 29 lipca – 7 sierpnia 2022).
• Termin przyjmowania zgłoszeń mija 16 czerwca 2022.
• Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami/kami.
• Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: monika.skolmowska@dwabrzegi.pl

REGULAMIN WOLONTARIATU: PRZECZYTAJ
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY: WYPEŁNIJ

DLACZEGO WARTO?
Wolontariat na BNP Paribas Dwa Brzegi to nie tylko praca i obowiązki. To szansa na zdobywanie nowych doświadczeń, naukę pracy w zespole, współtworzenie sprawnego funkcjonowania Festiwalu. To również możliwość poszerzania wiedzy o kinie, a także wspólne spędzanie czasu po pracy. Wszystkim akredytowanym wolontariuszom gwarantujemy nocleg i wyżywienie. Istnieje możliwość zaliczenia praktyk studenckich w ramach wolontariatu. Po Festiwalu każdy wolontariusz otrzyma zaświadczenie lub referencje.

NA CZYM POLEGA PRACA WOLONTARIUSZA?
Wolontariusz pomaga w organizacji i realizacji wydarzeń Festiwalu. Będą to np.: obsługa gości, praca przy produkcji, organizacji widowni i technice, obsługa punktów informacyjnych i biura festiwalowego, kolportaż materiałów promocyjnych. Wolontariusz pracuje według ustalonego harmonogramu pod kierunkiem Koordynatora.

Mamy nadzieję, że razem z nami, będziecie tworzyć jedno z największych wydarzeń artystycznych w Polsce. Oczekujemy od Was przede wszystkim entuzjazmu, dobrej energii i przyjacielskiej, serdecznej atmosfery, jaką co roku tworzycie dla naszych gości.

Wielu wolontariuszy wspiera nas od kilku edycji i mówią wprost: „Wakacje bez pracy podczas Festiwalu w Kazimierzu Dolnym nie mają sensu”. My również nie wyobrażamy sobie Dwóch Brzegów bez Was. Zapraszamy!

BNP Paribas Dwa Brzegi Festiwal Filmu i Sztuki odbywa się w dniach 30 lipca – 7 sierpnia 2022 roku w Kazimierzu Dolnym i Janowcu nad Wisłą. Zachęcamy do śledzenia naszych newsletterów.« »

© Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi Kazimierz Dolny Janowiec nad Wisłą
REDAKCJA I PROJEKT: ALICJA SAWICKA | REALIZACJA: TOMASZ ŻEWŁAKOW