AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

Tour de Pologne i BNP Paribas Dwa Brzegi

W weekend w Kazimierzu Dolnym startuje 16. BNP Paribas Dwa Brzegi i Tour de Pologne. Uwaga: będą utrudnienia w ruchu. Informujemy kierowców, by 30 lipca (sobota) planowali wcześniejsze przyjazdy do miasta.

Planowany całkowity czas zamknięcia tej trasy zawiera się w godzinach od 15:00 do 16:00. Dokładny przebieg trasy odcinka kazimierskiego: ul. Nadrzeczna (droga powiatowa nr. 2529L), ul. Rynek (droga gminna nr. 107827L), ul. Lubelska (droga gminna nr. 112992L ), ul. Kwaskowa Góra (droga powiatowa nr. 2546L).

W trakcie wyścigu i zamknięcia tras poszczególnych jego etapów zalecane będą objazdy. Apelujemy do kierowców o taką organizację wyjazdów, aby przez miejsca wyznaczone do wyścigu przejeżdżać przed lub po planowanym czasie zamknięcia drogi — czytamy na stronie Urzędu Miasta Kazimierza Dolnego.

W weekend otwarcia 16. BNP Paribas Dwa Brzegi my dostarczymy emocji filmowych, a Tour de Pologne sportowych. Szerokiej drogi do kina.

BNP Paribas Dwa Brzegi — 16. Festiwal Filmu i Sztuki odbywa się w dniach 30 lipca – 7 sierpnia 2022 roku w Kazimierzu Dolnym i Janowcu nad Wisłą. Zachęcamy do śledzenia naszych newsletterów.« »

© Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi Kazimierz Dolny Janowiec nad Wisłą
REDAKCJA I PROJEKT: ALICJA SAWICKA | REALIZACJA: TOMASZ ŻEWŁAKOW